czwartek, 17 lipca 2014

Czasem zieleń czasem brąz

 Niekiedy mam wrażenie,że wybieram dwa trzy kolory i wszystko co robię jest właśnie w zbliżonych odcieniach. I tak przez dłuższy czas do momentu aż nie obudzę się i nie dostrzegę,że otaczają mnie przedmioty tylko w odcieniach pokrewnych brązom,zieleniom,różom .....itd.
Też tak macie czasem?
Na dzisiejszy wpis przygotowałam dwie pary korali.Z propozycją na krótsze i dłuższe wiązanie.
Barwy...wiadomo jakie.Kuleczki kordonkowe o różnych wielkościach.


A tutaj mocna zieleń.Jakiś duży ten naszyjnik na zdjęciach.W rzeczywistości wygląda nieco skromniej.Muszę poszukać manekina z prawdziwego zdarzenia.
 __________________________________________________________________________________
 Zdjęcia na dziś?
To zakończę zupełnie na zielono i zapodaję kilka ujęć z Hyde Parku.Przypominam o moim Candy kilka postów wstecz.
Pozdrowienia5 komentarzy:

 1. naszyjnki oczywiscie piekne! i piekne stylizacje.
  zaraz zagladane na candy, choc to czysta pazerność z mojej strony ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tak mam, Marzenko - od zawsze. Z biegiem lat staram się to jednak kontrolować i nie otaczać ulubionym kolorem za bardzo, ponieważ zmiana upodobań następuje u mnie nagle i zdecydowanie, a wtedy jego nadmiar wręcz mnie irytuje.

  Etap zielonego też mam za sobą :) Dlatego poza tego jeźdźca przywodzi mi na myśl, że dostał po oczach zielenią parku ;) Czy HP w rzeczywistości jest tak samo ładny i przytulny, jak na Twoich zdjęciach?

  OdpowiedzUsuń
 3. N. Można powiedzieć,że jest ładny i jest rozległy i oczy można nacieszyć zielenią, Każdy wygospodaruje jakiś skrawek spokojny dla siebie.Całego HP jednak nie obeszliśmy,bo zmęczenie nas totalnie dopadło po wcześniejszym zwiedzaniu,a później już zabrakło czasu,by wrócić w to miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam ulubione kolory :) ale nie wydaje mi się, żeby jakoś szczególnie było widać je na moich pracach, a może się mylę? Natomiast mam pewność, że uwielbiam kropeczki, przecierki i cieniowania ;) HP kipi zielenią, podobnie jak Twoje drugie korale :) Zdjęcia jak zawsze bezbłędne, a może obłędne?

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z Kejti - zdjęcia bezbłędnie-obłędne! jak zawsze.
  A z naszyjników wybieram ten śmietankowo-kawowo-toffi z rodzynkami :) Tak jakoś z lodami mi się kojarzy :))) Mniam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...