środa, 11 września 2013

"Jaki tu spokój........."


 Spokój? Zależy gdzie spojrzeć.W domu spokoju raczej nie ma.Jak zwykle z początkiem roku szkolnego pojawia się mnóstwo spraw do załatwienia.Tych bieżących i tych zaległych.Cierpi na tym moje "robótkowanie",ale mam nadzieję,że do końca września uporam się ze wszystkim i  częściej będę mogła  zaglądać na bloga.
Spokojnie za to było w miniony weekend.Do tego stopnia,że udało nam się z młodszym "dzieciem" wyrwać na pole i powygłupiać się z aparatem fotograficznym.
Muszę przyznać,że na wsi,kilkadziesiąt kroków od domu już można zaobserwować  pierwsze oznaki zbliżającej się jesieni.Suche trawy,puste pola,pierwsze kolorowe liście.Słońce jedynie jeszcze radośnie przygrzewa,ale z tego się cieszę,bo mam nadzieję na bardzo kolorową i ciepłą jesienną porę w tym roku.
Wrzucam kilka fotek z naszej wyprawy, nieco "ozdobionych w programie graficznym"

 Moje starsze dziecko wymyśliło zrywanie ostatnich,jesiennych malin.Za jakiś czas możecie spodziewać się więc nowej nalewki z tych owoców :D Powrót  ze zbiorami nie mógł być spokojny.Na szczęście nie trzeba było zbierać zbyt wiele malin z powrotem do kubełka :P
 Nad wszystkim czuwał pies bojowo obronny-Reks :D


 Nie obyło się bez polowania na ulubione badylki ogrodowe i polne :)
I tylko szkoda tych dwóch wakacyjnych miesięcy beztroskich i leniwych,bo tak szybko minęły.

11 komentarzy:

 1. Marzenko- czy to młode śliczne dziewczę to TY????

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię czarno-białe fotografie ...pozostawiają większe pole wyobraźni.Ach te Twoje dzieci i badylki i klimaty ... super :)
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O to samo miałam zapytać ;-)
  Uwierzysz, że na pierwszym zdjęciu dopatrzyłam się fajerwerków? ;-)
  Dopiero później zorientowałam się, że to kwiaty!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ystin,gdyby to było 20 plus kilka jeszcze lat temu to powiedziałabym Ci że to ja:P Na pierwszych zdjęciach jest moja córka,a poniżej również z nią mój starszy syn.Może kiedyś odważę się i wrzucę swoje jakieś zdjęcie,ale póki co nie ujawniam się :P Czekam,aż się jeszcze trochę zestarzeję:P
  Dziękuję dziewczyny za komentarze

  OdpowiedzUsuń
 5. no i dobrze, bo bym Cię znielubiła totalnie za ten wyglad..:-))) ale cos mi sie wydaje, ze ona jest bardzo do Ciebie podobna... usta???

  OdpowiedzUsuń
 6. To cieszę się Ystin,że jednak mnie będziesz jeszcze trochę lubiła :D
  Oczywiście córka pewnie trochę podobna do mnie,ale chyba bardziej do męża, ale umiejętność buntu i stawiania na swoim to raczej ma już po mnie :P

  OdpowiedzUsuń
 7. eh...... jak ja lubię Twoje zdjęcia oglądać!
  Córka jakby dojrzalsza, fryzurę zmieniła - świetnie wygląda :)))
  fajne masz Dzieciaki!

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak Kejti,gimnazjalistka w końcu już,a fryzura to totalna zmiana.Z długich na krótkie,ale to chyba taka moda u nich w klubie,bo sporo dziewczyn włosy ścięło.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ależ sympatyczne i urodziwe masz dzieci, Marzenko :):) - nie tylko po tacie, wyraźnie podpowida to Twoje aktualne zdjęcie profilowe :) Odważna fryzurka dodatkowo eksponuje ładną buzię.

  OdpowiedzUsuń
 10. N.Profilowe już chyba nie jest takie aktualne :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ależ to nie ma znaczenia :) Wyglądasz mi w tym okienku na osobę, której dojrzałe piękno zapewne wręcz dodaje uroku :)
  Udanego weekendu. A tutaj leje i to jak, o rety. Pa.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...